Karfrut Meyve Üretim ve Pazarlama

Karfrut Hakkında


Karfrut, meyve üretim sektöründe, Türkiye’nin ilk 4 firmasından biri ve Trakya bölgesinin ilk büyük üreticisidir. 2006 yılında bodur meyvecilik, özellikle elma üreticiliği yapmak üzere kurulmuş, modern entegre üretim tesislerine sahip bir firmadır. Karfrut markası altında satış ve pazarlamasını gerçekleştirmektedir.


Elmaların üretimi, Tekirdağ, Yenice mevkiinde yaklaşık 700 dönüm arazi üzerinde yapılmaktadır. Karfrut, binlerce elma ağacından, 7 çeşitte tonlarca elma üretimi gerçekleştirmektedir.


İç pazarda Karfrut markası ile satış yapan firmanın dağıtım ağında büyük gross marketler de bulunmaktadır. Üretim, paketleme, depolama ve pazarlama faaliyetlerini aynı çatı altında toplayan Karfrut, tesislerine 2008 yılında soğuk hava deposunu da eklemiştir. Burada, elmaların iklimlendirme yöntemi ile tazelikleri korunarak 12 ay boyunca satışa hazır saklanmaktadır.

Karfrut Meyve Üretim ve Pazarlama
1.

Vizyon

Üretim bölgesinin toprak yapısı ve coğrafi özelliklerini “iyi tarım uygulamaları” ile maksimum kalite anlayışı ile birleştirerek, yurt içi ve yurt dışında kaliteli meyvenin markası haline gelmek.

2.

Misyon

Türk meyve üretim sektörünün kalite anlayışına liderlik etmek, yurt dışında “Türk malı” imajına katkıda bulunmak.

3.

Kalite

Yüksek kalite standartlarını tutturmak ve verimi artırmak için dünyada kullanılan modern metodlar ve teknolojiler meyve üretimimizde uygulanmaktadır.

Fruti Meyve Üretim

Fruti’nin geçmişi 60 yılı aşkın süredir tarım sektöründe üretici olarak faaliyet gösteren bir deneyime dayanmaktadır. Firma ortaklarının büyük çoğunluğu kuşaklar boyunca tarım sektöründe aktif olarak üreticilik yapmış kişilerden oluşmaktadır. Fruti, 2008 yılında kurulmuş beş ortaklı bir anonim şirkettir.

Üretim, Tekirdağ, Sarılar yolu üzerinde bulunan 250 dönüm tarım arazisi üzerine kurulu ileri teknoloji parkı ve modern metotlar ile donatılmış sayılı tarım entegre tesisinde gerçekleştirilmektedir.

Fruti, Ülkemizde üretimi yapılmayan ancak sahip olduğumuz iklim koşullarına uyum sağlayabilecek yeni elma ve erik türlerini tüketicilerimize sunmak ve alternatif ürünlerin oluşmasına katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

Fruti Meyve Üretim
Karfrut Kalite

Sertifikalarımız & Çözüm Ortaklarımız

Kalite Belgelerimiz & Çözüm Ortaklarımız

  • ISO 9001 Belgesi

  • ISO 22000 Belgesi

  • Tutku Fidancılık

  • İyi Tarım Uygulamaları

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım