Sarılar Mahallesi Mimar Sinan Caddesi No 193 - ÇORLU / TEKİRDAĞ

0554 492 49 98

[email protected].tr

KURUMSAL


KARFRUT HAKKINDA

Karfrut Meyve Üretim ve Pazarlama

Üretim Tesisimiz


Soğuk Hava – Hasat Sonrası Ürün Fizyolojisi , Ürün İşleme İşletmemiz 2006 yılında bodur meyvecilik, özellikle elma ve armut üretimi yapmak üzere kurulmuş bir aile şirketidir.

Üretimini Tekirdağ ilinin, Çorlu İlçesi yakınındaki Yenice Köyü hudutları içinde yaklaşık 400 dönümlük bir alanda yapmaktadır. Trakya bölgesinin ilk büyük üreticisidir. Amacı, ülkemizin üretimden pazarlamaya entegre çalışan sayılı işletmelerinden biri olmaktır. Bu doğrultuda 2009 yılında kendi soğuk hava deposunu inşaa etmiş. Pazarda KARFRUT ve FRUTİ markalanyla faaliyet göstermektedir.

Vizyon

Üretim bölgesinin toprak yapısı ve coğrafi özelliklerini "iyi tarım uygulamaları" ile birleştirerek, yurt içi ve yurt dışında kaliteli meyvenin markası haline gelmek.

Misyon

Bölgemizde klasik tarla bitkileri dışında (Buğday, Ayçiçeği) farklı üretimlerin de yapılabileceğini göstermek.

Karfrut Üretim Tesisleri

FRUTI HAKKINDA

Fruti Meyve Üretim

Üretim Tesisimiz

Karfrut'un kardeş kuruluşu olarak 2007 yılında doğmuş, Sarılar Köyünde 350 dönüm alan üzerinde üretime başlamıştır. Ağırlıklı olarak elma ve erik üretmektedir.

Fruti, ülkemizde üretimi yaygın olmayan, ancak sahip olduğumuz doğa koşullarına uyum sağlayabilecek yeni elma ve erik türlerini tüketiceye sunmak ve bölgesinde alternatif tarımın oluşmasına katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

Fruti Üretim Tesisleri

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım